Hakkımızda

Vip Sports 2013 yılında 4.500 m2' lik kullanım alanıyla Eryaman'da hizmet vermeye başlayarak üyelerinin hayat kalitelerini arttırmayı başarmış ve markalaşma süreci içerisinde doğru adımları atarak 2016 yılında 6.500 m2' lik Vip Quality ile Ümitköy'de hizmet vermeye başlamıştır.

Kulüplerimiz içerisinde istek ve amaçlarınızı karşılayacak tüm ekipmanlar mevcuttur ayrıca geniş fitness ve cardio alanları, standartların dışında farklılık yaratan yaklaşık 60 seanslık grup egzersiz programları, kapalı ve açık yüzme havuzları, jakuziler ve saunalarla kendinizi şımartacağınız keyif alanları ve tenis kortlarımız bulunmaktadır.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek teknolojik ekipmanları ve üstün fiziksel alt yapısıyla Vip Sports ailesi olarak profesyonel ekibimiz sayesinde hayatınıza artı katmayı amaçlamaktayız.  

Ayrıca kulüp üyeleri, her ay düzenli olarak organize edilmekte olan turnuvalar, seminerler, kurslar gibi kulüp içi etkinliklerin yanı sıra; bisiklet turları, geziler, yürüyüşler, partiler, master classlar ve farklı organizasyonlarla bir araya gelip hem kulüp içinde, hem de kulüp dışında sosyalleşip, keyifli vakit geçirmektedirler.